Praca opiekunki

Chcesz pracować jako opiekunka osób starszych w Niemczech?

To bardzo proste:

 

Kontakt z nami

Wypełnij formularz kontaktowy zadzwoń lub wyślij smsa a my oddzwonimy

 

Spotkanie

Spotkamy się aby dopełnić formalności

 

Wybór oferty

Wspólnie dopasujemy odpowiednią ofertę. Poznasz również swojego niemieckiego koordynatora

 

Wyjazd

Ustalimy termin wyjazdu i pomożemy przygotować się na wyjazd

Masz pytania zadzwoń! + 48 698 909 140Praca opiekunki osoby starszej w Niemczech należy do jednych z najbardziej szlachetnych zawodów. Od niejednego podopiecznego usłyszeliśmy, że opiekunowie są aniołami dzisiejszych czasów, dlatego osoby pracujące jako opiekunki w Niemczech, darzone są wielkim szacunkiem i cieszą się dobrym zdaniem w opinii publicznej.

Pracując jako Opiekunka w Niemczech nie tylko pomagają Państwo osobom starszym ale mają Państwo również możliwość poprawienia swoich umiejętności języka niemieckiego, zwiedzenia nowych miejscowości oraz bezpośredniego poznania niemieckiej kuchni, kultury, tradycji i obyczajów.

Dużym atutem pracy Opiekunki osób starszych w Niemczech są nieporównywalnie wyższe zarobki, od tych które otrzymaliby Państwo w Polsce na takim samym stanowisku. Poza tym są Państwo zatrudnieni, więc pracodawca opłaca wszystkie składki ZUS.

Najlepsze opiekunki wyróżniają się cierpliwością i dużą wyrozumiałością dla potrzeb osób starszych. Będąc 24 godziny do dyspozycji swojego podopiecznego, opiekunki osób starszych zastępują często najbliższą rodzinę, dlatego te dwie cechy charakteru zajmują pierwsze miejsce w naszych wymaganiach.

Niezbędne jest również miłe usposobienie, które często pomaga nawiązać przyjacielskie relacje z rodziną podopiecznego.

Osoby, które decydują się podjąć pracę opiekunki w Niemczech powinny władać językiem niemieckim w stopniu komunikatywnym, aby czuć się za granicą dostatecznie swobodnie. Znajomość języka obcego ułatwia w dużym stopniu funkcjonowanie w społeczeństwie. Senioraktiva daje Państwu możliwość uczestniczenia w intensywnych zajęciach z języka niemieckiego, właśnie po to aby ułatwić pobyt w Niemczech.