Praca z nami

Proponujemy współpracę osobom, które wyróżnia cierpliwość i zrozumienie potrzeb osób starszych.

Przed wyjazdem do Niemiec zostaną Państwo odpowiednio przeszkoleni do wykonywania codziennych obowiązków opiekunki osób starszych. Poznają Państwo metody obchodzenia się z osobami starszymi oraz niezbędne zwroty w języku niemieckim, ułatwiające komunikację Opiekunki z osobą starszą.

Aby sprostać wymaganiom rynku i dać miejsce pracy osobom, które chętnie pomagają innym ale nie miały możliwości zdobyć wymaganego i często niezbędnego w tej branży doświadczenia, sami organizujemy szkolenia w domu spokojnej starości oraz prowadzimy zajęcia z języka niemieckiego.

Dla naszych Opiekunek i Opiekunów osób starszych szkolenie jest całkowicie bezpłatne a przez okres szkolenia wypłacamy wynagrodzenie

Praca z nami zapewni Państwu:

Legalne zatrudnienie i opłacone składki ZUS – wszyscy Opiekunowie osób starszych w naszej firmie są zatrudnieni legalnie oraz ubezpieczeni w Polsce i w Niemczech. Na początku oferujemy dwa rodzaje umów, więc sami wybiorą Państwo tę, która będzie dla Państwa bardziej korzystna. Proponujemy umowę zlecenie lub w oparciu o własną działalność gospodarczą. Dla stałych pracowników przewidujemy umowę o pracę.

Spersonalizowany wybór oferty – dla każdego z Państwa tworzymy indywidualny profil, po czym wspólnie z Państwem dopasowujemy profile podopiecznych. Dopiero po obustronnej akceptacji, wyjadą Państwo do podopiecznego w Niemczech. Dołożymy wszelkich starań, aby zapewnić Państwu jak najwyższy komfort pracy i zbudować z partnerską współpracę.

Wynagrodzenie od 1300 Euro netto (na rękę)- wysokość wynagrodzenia jest zależna od długości naszej współpracy, doświadczenia w opiece w Niemczech oraz znajomości języka niemieckiego.

Bezpośredni przewóz z Państwa miejsca zamieszkania do domu podopiecznego.

ZZakwaterowanie oraz wyżywienie.