Praca z nami

Proponujemy współpracę osobom, które wyróżnia cierpliwość i zrozumienie potrzeb osób starszych. Nauczeni doświadczeniem, wiemy, że to bardzo ważne cechy, którymi powinien cechować się Opiekun.

Przed wyjazdem do Niemiec zostaną Państwo dokładnie poinformowani o stanie zdrowia Podopiecznej/Podopiecznego oraz o oczekiwaniach w wykonywaniu codziennych obowiązków.  Świadczenie usług pomocy domowej i opieki na rzecz osób starszych wiąże się z odpowiedzialnością za osobę niesamodzielną. Opiekun/-ka powinna wykonywać swoje obowiązki bardzo rzetelnie ale jednocześnie nie podejmując zadań, które nie leżą w zakresie jej obowiązków.

Takie dokładne ustalenie zasad współpracy z seniorem i jego rodziną pozwalają uniknąć wielu nieporozumień. W ten sposób stwarzamy od początku dobrą atmosferę w miejscu pracy!

U nas zakres czynności pielęgnacyjnych i opiekuńczych oraz tych związanych z prowadzeniem gospodarstwa domowego podopiecznego oraz towarzyszeniem seniorowi w życiu codziennym są takie same.

Praca z nami zapewni Państwu:

Legalne zatrudnienie i opłacone składki ZUS – wszyscy Opiekunowie osób starszych w naszej firmie są zatrudnieni legalnie oraz ubezpieczeni w Polsce i w Niemczech. Proponujemy umowę zlecenie lub w oparciu o własną działalność gospodarczą.

Spersonalizowany wybór oferty – dla każdego z Państwa tworzymy indywidualny profil, po czym wspólnie z Państwem dopasowujemy zlecenie świadczenia usług. Dopiero po obustronnej akceptacji, dopinamy wszelkich formalności związanych z wyjazdem. Dołożymy wszelkich starań, aby zapewnić Państwu jak najwyższy komfort pracy i zbudować z partnerską współpracę.

Wynagrodzenie nawet do 1700 Euro netto (na rękę)- na wysokość wynagrodzenia wpływa kilka czynników. Najczęściej zależy ono od znajomości języka niemieckiego. Ważne jest również doświadczenie w opiece osób starszych, trudność zlecenia czy od długości naszej współpracy.

Bezpośredni przewóz z Państwa miejsca zamieszkania do domu podopiecznego. Po otrzymaniu akceptacji, szukamy dla Opiekun/-ki osoby starszej przewoźnika. Korzystając ze sprawdzonej bazy przewoźników, możemy szybko znaleźć dogodny przejazd. Jeżeli jednak Opiekun/-ka chce pojechać ze swoim sprawdzonym przewoźnikiem, nie stanowi to dla nas problemu. Zwrócimy koszty przejazdu!

Zakwaterowanie oraz wyżywienie jest zapewnione na miejscu. Pamiętaj jednak, żeby wziąć ze sobą “drobne” na swoje zachcianki. Bezpośrednim miejscem świadczenia usług opieki jest miejsce zamieszkania i przebywania podopiecznego. Miejsca te różnią się od siebie, w zależności od statusu majątkowego seniora lub jego rodziny.